Atrasksavo malonumą

Dėl skonio nesiginčijama!

Pasaulyje, pasidalinusiame į stovyklas, patirk, ragauk ir atrask SAVO malonumą.

Pieniškas šokoladas

Lyg iš pieno plaukę

Nauji pieniški šokoladai kviečia susitikti su primirštais malonumais. Švelnaus bangavimo suformuotos pieniško šokolado plytelės leidžia lėtai pasinerti į kreminius skonius. Įsisupkite į lėtesnį gyvenimo ritmą. Naujo skonio pieniškas šokoladas.

Kas yra malonumas?

Kaip malonumą įsivaizduoji tu? Gal tai naujieji PERGALĖ UNIQUE su „gianduja“ ir kakavos pupelių gabaliukais? Galbūt PERGALĖ UNIQUE su „Marc de Champagne“?

Apie mus

„Pergalės“ istorija – tai lietuviškų saldumynų gamybos istorija, kurios pagrindiniai įkvėpėjai esate Jūs. Jūsų aistra saldumynams ir smalsumas naujiems skoniams padėjo 1922 m. įkurtam pirmajam Lietuvos saldainių fabrikui išaugti į klestinčią, nacionalines simpatijas ir tarptautinį pripažinimą pelniusią „Pergalės“ šokolado gamyklą.

Mūsų saldumynai

Per ilgus metus įvaldę saldumynų gamybos meistrystę, galime pasiūlyti platų asortimentą net išrankiausiems gurmanams.

„Pergalės“ saldumynai – 45 pasaulio šalyse

Nerastumėte pasaulyje šalies, kurios gyventojai nemėgtų saldumynų. Pieniškas ar juodasis šokoladas, saldainiai su riešutais ar su karamele, zefyrai, triufeliai ar guminukai – įsiklausome į pirkėjus ir savo širdį, turbūt, todėl daugiau kaip 45 šalių gurmanai visame pasaulyje jau ne vienerius metus renkasi „Pergalės“ produkciją.

naujausias