Atrasksavo malonumą

Atrasksavomalonumą

Tas kasdien lydintis įprotis bėgti, lėkti, nepraleisti nė vienos naujienos. O kada paskutinį kartą džiaugėtės momentu? Dabar tam – puiki proga.

Naujosios asorti saldainių dėžutės

Sukūrėme naują elegantišką dėžučių dizainą, kurių viduje – speciali saldainius apgaubianti folija, kad jų skonis ir kvapas išliktų dar ilgiau. Tai dar ne viskas! Saldainius pavertėme slaptomis žinutėmis – pakeitėme jų formas.

Apie mus

„Pergalės“ istorija – tai lietuviškų saldumynų gamybos istorija, kurios pagrindiniai įkvėpėjai esate Jūs. Jūsų aistra saldumynams ir smalsumas naujiems skoniams padėjo 1922 m. įkurtam pirmajam Lietuvos saldainių fabrikui išaugti į klestinčią, nacionalines simpatijas ir tarptautinį pripažinimą pelniusią „Pergalės“ šokolado gamyklą.

Mūsų saldumynai

Per ilgus metus įvaldę saldumynų gamybos meistrystę, galime pasiūlyti platų asortimentą net išrankiausiems gurmanams.

„Pergalės“ saldumynai – 39 pasaulio šalyse

Nerastumėte pasaulyje šalies, kurios gyventojai nemėgtų saldumynų. Pieniškas ar juodasis šokoladas, saldainiai su riešutais ar su karamele, zefyrai, triufeliai ar guminukai – įsiklausome į pirkėjus ir savo širdį, turbūt, todėl daugiau kaip 39 šalių gurmanai visame pasaulyje jau ne vienerius metus renkasi „Pergalės“ produkciją.

naujausias