Įkvėpimas

„Pergalės“ istorija – tai lietuviškų saldumynų gamybos istorija, kurios pagrindiniai įkvėpėjai esate Jūs. Jūsų aistra saldumynams ir smalsumas naujiems skoniams padėjo 1922 m. įkurtam pirmajam Lietuvos saldainių fabrikui išaugti į klestinčią, nacionalines simpatijas ir tarptautinį pripažinimą pelniusią „Pergalės“ šokolado gamyklą.

Tikėkis netikėto ir išdrįsk
paragauti

Taip sakome išrankiausiems Lietuvos ir pasaulio smaližiams, padėdami jiems mėgautis autentiškais saldumynais bei tyrinėti naujas skonių teritorijas. Be legendiniais tapusių saldainių, batonėlių, triufelių, dražė receptų, klasikinio šokolado ir netgi sausainių interpretacijų, nesiliaujame ieškoti, kurti ir kasmet Jums pristatyti vis naujus skonio atradimus. Gerai suprantame, kad avangardas neįmanomas be klasikos, nes be pagarbos tradicijoms inovacijos netektų pagrindo. Tik perpratę šimtametę šokolado gamybos kultūrą ir garbingai ją puoselėdami Lietuvoje, sugebėjome tapti naujų atradimų meistrais.

Ragauju, vadinasi,
esu

„Ragauju, vadinasi, esu“, – sakote Jūs, šių laikų saldumynų gurmanai. Nesvarbu, ar renkatės tai, kas nuo seno pamilta, ar ieškote to, kas dar neišbandyta, „Pergalė“ Jums padeda būti.