Lyg iš pieno plaukę

Nauji pieniški šokoladai kviečia susitikti su primirštais malonumais. Švelnaus bangavimo suformuotos pieniško šokolado plytelės leidžia lėtai pasinerti į kreminius skonius. Įsisupkite į lėtesnį gyvenimo ritmą. Naujo skonio pieniškas šokoladas.

Šokolado bangose dar daugiau riešutų

Dabar pieniško šokolado bangos užlieja dar daugiau mūsų pačių skrudintų lazdyno riešutų. Aksominis šokoladas, praturtintas neskaldytais riešutais, užlies gomurį. Švelniai traškus malonumas kiekviename kąsnyje.

Nepažintų skonių jūra

Susipažinkite – švelnus klasikinis pieniškas šokoladas. Traškus su lazdyno riešutais. Dar traškesnis su karamele ir druska. Praturtintas gintariniu griliažu. Ryškus su braškių gabalėliais ir žaliųjų citrinų mačia. Skoniai norintiems pasinerti į švelnių malonumų jūrą.

Pieniškas
šokoladas

Bangų nugludinta, švelniai saldaus kreminio šokolado plytelė. Vos paragavus užlieja lengvai saldžios pieno bangos. Sodriai švelnus skonis, kurį suteikia bent 32% kakavos esančios šokolade.

Pieniškas šokoladas su sveikais lazdynų
riešutais

Švelniame pieniškame šokolade slepiasi skrudinti, nesmulkinti ir dar mišku kvepiantys lazdyno riešutai. Jų dar daugiau, o nuo to tik dar skaniau.

Pieniškas šokoladas su braškių gabalėliais ir žaliųjų citrinų
mačia

Bangomis atkeliavę japoniškos žaliosios arbatos traškučiai. Pieniško šokolado bangose nugrimzdusios lietuviškos liofilizuotos braškės. Jus įsups į nepažintų skonių švelnumą.

Pieniškas šokoladas su traškia karamele ir
druska

Naujos pieniškų skonių gelmės. Saldžios karamelės ir druskos kristalų salelės burnoje tirpstančios pieniško šokolado jūroje.

Pieniškas šokoladas su griliažo
gabaliukais

Traškūs karamelizuoto griliažo kristalai it jūros gintarai, švelniai saldaus pieniško šokolado bangų glėbyje.