Šokolado plytelės

Tai turbūt gryniausia ir populiariausia šokolado forma. Vis dėlto gaminant šokoladą mums rūpi ne tik ji. Mielai eksperimentuojame su įvairiausiais skoniais, nors dieviname ir klasikinį, gryną šokoladą. Kiekvienai PERGALĖS plytelei pagaminti naudojamos kruopščiai atrinktos medžiagos – tik aukščiausios kokybės riešutai, vaisiai ir uogos.

Produktų sąrašas

Dėžutės

Šokolado dėžutė dažnam siejasi su dovana, tinkama romantiškoms progoms. O mes manome, kad puikiam šokoladui nebūtina laukti progos. Nuo rankomis pagamintų, lyg brangenybės nudailintų „Pergale Unique“ saldainių iki visų laikų mėgstamiausių „Vilnius Original“. Dėžutė skirta dalytis? Paragaukite... Gali būti, kad nuomonę pakeisite.

Produktų sąrašas

Dražė

Sakoma, kad maži dalykai gyvenime teikia daugiausia laimės. Sukurti patiems išrankiasiems maisto mėgėjams, PICKS galėtų būti frazės "nekaltas malonumas" apibrėžimas: skanu ir stebėtinai maistinga tuo pat metu. Riešutai ar uogos padengti šokolado sluoksniu - ir gautas rezultatas? Tiesiog tirpstantis burnoje saldumynas, kuris patenkintų net ir išrankiausių maisto mėgėjų norus. Be glitimo, dirbtinių spalvų ir GMO. Siūloma patogiuose užsegamuose 90 g talpos maišeliuose.

Produktų sąrašas

Saldainiai

Klasikiniai saldainiai tradiciniuose popierėliuose. Tiesiausias kelią į vaikystę – griebkite pilną saują ir leiskite sau pamiršti taisykles. Receptai per ilgus metus išliko nepakeisti, nes šių saldainių nereikia tobulinti. O kalbant apie naująsias rūšis... Na, mums nuostabių skonių niekada nebus per daug.

Produktų sąrašas