Apie mus

Modernus konditerijos fabrikas, gaminantis plačiausią kokybišką asortimentą Pabaltyje!

VP retro

AB „Vilniaus pergalė” istorija prasideda nuo konditerijos fabriko „Pergalė“, įkurto 1952 metais. Šiuo metu tai lyderiaujantis fabrikas Baltijos šalyse, kurio konditerijos gaminiai garsėja savo kokybe ir originaliais receptais daugiau kaip 60 metų!

Išlaikiusi kokybės ženklą, AB „Vilniaus Pergalė“ siūlo ir plačiausią konditerijos asortimentą Pabaltyje: šokoladas, šokoladiniai saldainiai, neglaistyti saldainiai, irisai, šokolado plytelės, šokoladiniai batonėliai, chalvos batonėliai, chalva, hematogenas, vafliai, likeriniai saldainiai, sausainiai, karamelė, zefyras, dražė.

Daugelis fabrike gaminamų saldumynų yra sukurti pagal originalius receptus. Gerai atpažįstami ir mylimi saldainiai tokie kaip „Sostinė”, „Pergalė” ar „Vilnius” –  išlaikė visus skonio išbandymus ir fabrike gaminami jau daugiau nei 40 metų. „Vilniaus pergalėje“ gaminami ir tokie visų nuo seno pažįstami ir mėgiami saldainiai kaip „Raudonoji aguona“, „Kregždutė“, „Pupa“ ir kt.IMG_2225

Modernizuojant įmonę, 2012 metais AB „Vilniaus pergalė“ perkėlė savo gamybines patalpas iš Stirnų gatvės Žvėryne į V.A. Graičiūno gatvę Aukštuosiuose Paneriuose.

 

 

 

Klasika ir nuolatinės naujovės AB „Vilniaus pergalė“ asortimente!

Fabriko konditerijos specialistai kasmet rinkai pasiūlo 10-20 naujų gaminių. Todėl ir tęsdama tradicijas, ir ieškodama naujų skonių įmonės produkcija geba įtikti išrankiausiam pirkėjui!

Fabriko sėkmė – investicijos į kokybę!

2012 metais AB „Vilniaus pergalė“ atnaujino fabriko didžiąją infrastruktūros dalį: buvo įrengta moderni klimato valdymo ir kontrolės sistema, įdiegta žaliavų paskirtymo vamzdynais sistema, kuri dar geriau išlaiko žaliavas šviežias ir neleidžia joms kontaktuoti su aplinka. Taip pat fabrikas atitinka aukščiausius maisto saugos ir kokybės reikalavimus.

AB „Vilniaus pergalė“ įgyvendino ES lėšomis finansuojamą projektą, skirtą eksporto plėtrai: sėkmingai sudalyvavo trijose tarptautinėse parodose:  „PLMA 2010“, „PLMA 2011“ Amsterdame ir „PRODEXPO 2011“ Maskvoje – efektyviai reprezentavo save ir savo produkcijos asortimentą užsienyje. Įgyvendinusi projektą AB „Vilniaus pergalė“ ne tik sėkmingai padidino pardavimo rinkų skaičių Europos Sąjungoje, bet ir įėjo į ne Europos Sąjungos šalių rinkas.

z

AB „Vilniaus pergalė“ 2014 – 2015 metais dalyvauja projekte „AB „Vilniaus pergalė“ eksporto rinkų stiprinimas ir plėtra“ (projekto kodas Nr. VP-2,1-ŪM-04-K-04-087), kurio metu buvo gautas dalinis finansavimas dalyvauti trejose užsienio parodose.

2014 metais įmonė savo konditerijos gaminius pristatė dvejose parodose. Pirmoji jų – „Prodexpo 2014 Moscow“ , vyko Maskvoje, Rusijos federacijoje. Ši paroda padidino įmonės žinomumą, padėjo užmegzti naujus verslo ryšius ir praplėtė kontaktų sąrašus. Jos dėka eksporto rinkos prasiplėtė į Azerbaidžaną, Mongoliją ir kitas šalis.

Antroji paroda  - „SIAL 2014“ vyko Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai viena didžiausių ir žinomiausių parodų pasaulyje, susijusių su maisto prekėmis bei gėrimais. Dalyvaudama parodoje AB „Vilniaus pergalė“ pritraukė naujus kontaktus, supažindino potencialius klientus su naujais ir esamais produktais. Šios parodos pagalba įmonės gaminamus produktus galime rasti Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rumunijoje bei Graikijoje.

Trečioji paroda, kurioje AB „Vilniaus pergalė“ dalyvaus, vyks Londone, Anglijoje. „IFE“ – tai didžiausia maisto pramonės paroda Anglijoje, kurioje susirinks daugiau nei 1200 dalyvių. Paroda vyks 2015 m. kovo 22 – 25 dienomis.

AB „Vilniaus Pergalė“ produkcija populiarinama ir už Lietuvos ribų

AB „Vilniaus Pergalė“ dalyvaus vienoje didžiausių maisto pramonės parodų „SIAL 2014“, kuri vyks spalio 19 – 23 dienomis, Paryžiuje. Paroda šiais metais bus surengta 50-tąjį kartą, taigi laukiamas didžiulis lankytojų bei dalyvių skaičius.

Šiuo metu įmonė įgyvendina projektą „AB Vilniaus pergalė eksporto rinkų stiprinimas ir plėtra”, projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-087. Viena iš šio projekto dalių – dalyvavimas parodoje „SIAL 2014“.

Vienas iš didžiausių dalyvavimo parodoje tikslų yra pristatyti AB „Vilniaus Pergalė“ produkciją, supažindinti partnerius su naujovėmis ir priminti apie populiariausius, perkamiausius produktus. Dalyvavimas šioje parodoje suteiks galimybių praplėsti verslo ryšius, siekiant geriau įsitvirtinti esamose rinkose bei atverti kelius naujoms potencialioms rinkoms.

AB „Vilniaus pergalės“ gaminiai  žinomi Europoje, JAV ir net Australijoje bei Naujojoje Zelandijoje!

Šiuo metu produkcija eksportuojama į Angliją, Švediją, Vokietiją, Olandiją, Ispaniją, Airiją, Izraelį, JAV, Rusiją, Latviją, Estiją, Lenkiją ir kitas šalis.

Apie AB „Vilniaus pergalė“ sėkmę liudija daugelis apdovanojimų!

Bendrovėje gaminami konditerijos gaminiai pelnė aukščiausią pripažinimą konkursuose:metu ženklas statulėlės

2012 metais pirmą kartą „Verslo žinių“ kartu su tyrimų bendrove „AC Nielsen Baltics“ rengtame konkurse „Metų prekės ženklas“, “Pergalė“ gavo du aukščiausius apdovanojimus: „Metų prekės ženklas 2012“ ir „Metų lietuviškos prekės ženklas 2012“

 

 

2009 metais tarptautinės marketingo tyrimų kompanijos „Nielsen“ padalinys Lietuvoje apdovanojo „Vilniaus pergalę“ už geriausią naujieną konditerijos kategorijoje – „Pergalės“ juodajį šokoladą.

Konkurso „Metų gaminys” laimėtoja už šiuos produktus: 1998 metais – sausainiai su jūros kopūstais „Jūros arkliukas”; 1999 metais – „Zefyras su avietiniu įdaru”; 2000 metais – saldainių rinkinys „Sostinės”; 2001 metais – „Saulėgrąžų chalvos batonėlis”.

1996 m. saldainiai „Paukščių pienas” gavo medalį parodoje „Agrobalt’96”.

Likerinių saldainių rūšis „Sostinės” 1997 m. buvo nominuota kaip geriausias Lietuvos maisto pramonės gaminys ir gavo LR Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos apdovanojimą.