Mūsų istorijos pradžia 20-tame amžiuje

Istorija

Mūsų istoriją galima vadinti lietuviško šokolado gamybos istorija. Ji prasidėjo 1922 m., kai šalyje buvo pastatytas pirmasis saldainių fabrikas. Ketvirtajame dešimtmetyje fabriką įsigiję nauji šeimininkai jį pavadino FORTŪNA ir pradėjo gaminti šokoladą.

Istorija

1946 m. Lietuva sudarė Strateginį saldainių gamybos modernizavimo planą. Pagal jį 1952 m. buvo pastatytas šiuolaikiškiausias to meto fabrikas VILNIAUS PERGALĖ. Nuo to laiko fabriko produkcija vis gausiau siūloma vietos ir tarptautinėse rinkose.

Kokybė

Kokybė – mūsų svarbiausias tikslas. Todėl daugybę laiko skiriame geriausių žaliavų paieškoms. Ingredientai turi būti tiksliai tokie, kokių norime: sodrūs, kvapnūs, išraiškingo skonio. Šokolade, kurį naudojame šokolado plytelių gamyboje, nėra GMO ir palmių riebalų.

Gaminiai

Per ilgus metus įvaldę šokolado gamybos meną, šiandien siūlome platų prekių asortimentą: šokoladinių saldainių asorti, išskirtines ir aukščiausios klasės šokoladinių saldainių dėžutes, šokoladinius batonėlius, šokoladinius saldainius su praline, pomada ir likeriu, triufelius, dražė ir dar daugiau. Kai kurie jų gaminami pagal slaptus autentiškus receptus, sukurtus dar prieš 50 metų.

Mes – visame pasaulyje

Mūsų gaminius pripažįsta ir vertina daugiau kaip 35 šalyse visame pasaulyje. Dar svarbiau tai, kad esame lyderiai įvairiose Lietuvos ir kaimyninių šalių rinkų kategorijose. Prekių ženklas PERGALĖ yra stipriausias Lietuvoje. Mus žino ir mėgsta kone kiekvienas – prekių ženklo žinomumas Lietuvoje siekia 95 %.

Investicijos

Siekiant gerinti kokybę ir našumą, reikia investuoti į naujausias technologijas. Tai mes darome nuolat. Pastarąjį kartą iš esmės atsinaujinome 2012 m. Dabar gaminius galime ilgiau išlaikyti šviežius ir apsaugoti nuo sąlyčio su aplinka. Taip pat įgyvendinome geriausias kokybės valdymo ir gaminių apsaugos sistemas, pvz.: IFS. Mūsų planas nesikeičia – kasmet investuoti į fabriko modernizavimą.